KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7096130
*
nr 709 6130
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Blandteknik, Henry Unger (f. 1945), 1963, 46x37
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 augusti 2011
kl 17:28:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/8 09:33:01
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Henry Unger
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Henry Unger
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik henry unger svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:12
*
Henry Unger
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Henry Unger
nr 709 6130
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Blandteknik, Henry Unger (f. 1945), 1963, 46x37
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 augusti 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/8 09:33:01 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Henry Unger
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Henry Unger
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik henry unger svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:12



